telefon: 33 860 23 14 / mail: tenit@tenit.com.pl

Sklep internetowy ROSANERO

Nowoczesny i przejrzysty projekt sklepu internetowego – ROSANERO 

Firma Rosanero projektująca nowoczesne, eleganckie i luksusowe meble na zamówienie zgłosiła się do nas z prośbą o wykonanie przejrzystego i funkcjonalnego sklepu do sprzedaży swoich produktów.
Sklep internetowy Rosanero stworzyliśmy w oparciu o naszą autorską aplikację ProstyShop. Projekt jest nowoczesny, przestronny i funkcjonalny.  Został  on wykonany na indywidualne zamówienie, tak by sprostał oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Nasza autorska aplikacja ProstyShop daje możliwość swobodnego dopasowania serwisu do oczekiwań i potrzeb, pozwala to stworzyć łatwy, przyjazdy dla odbiorcy i intuicyjny sklep w którym zakupy to przyjemność.
Dzięki technologii RWD  działa tak samo funkcjonalnie na każdym typie urządzeń: komputerach, telefonach i tabletach co w dzisiejszych realiach jest koniecznością.
Projektując sklep internetowy dla firmy Rosanero skupiliśmy się na prostej, nowoczesnej i eleganckiej formie projektu graficznego. Wyszukiwanie i przeglądanie produktów jest przyjemne i łatwe dzięki przyjaznemu interfejsowi.
Zadbaliśmy również o obsługę sklepu od strony sprzedażowej by osoba zarządzająca aplikacją była w stanie samodzielnie, bez większych problemów uaktualniać bazę produktów, dodawać nowości i nadzorować sprzedaż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem ROSANERO.